Vjeshta ngjyroset me të verdhë… mustardë sigurisht. Nuanca e ngrohtë e mustardës është vërtetë një nga gjërat e duhura për këtë stinë dhe zbret tek veshjet dhe aksesorët duke i dhënë pamjes një ngjyrë intense dhe të rafinuar.

Kombinon mjaft bukur me lejlanë apo blunë për një lojë kontrasti ngjyrash magjepsës, ose e qëndisur me tonalitete bazë të grisë dhe kafes.

Që nga këmisha tek pantallonat, pallto dhe pardesy, për të kaluar më pas tek këpucët çanta etj. Shihni galerinë për të parë tendencat.

FOTO GALERI
1/8
Khaite

Top Channel