Veshja “tradhton” Ritën!

06/10/2017 00:00

Ajo nuk e ka aspak problem të tregojë format e saj trupore dhe njihet për veshjet e saj provokuese, por zgjedhja e fundit e ka përballur Rita Ora-n me disa vështirësi.

Ajo ka treguar më shumë seç duhet teksa po performonte një shkelm për xhirimet e videos së re muzikore në Nju Jork, ditën e enjte.

Këngëtarja e hitit “Body On Me” dukej sensacionale e veshur me një xhaketë blu dhe një palë çizme të gjata, por ajo është detyruar të mbrojë pjesët intime pasi veshja e zgjedhur dukej se nuk ishte shumë funksionale për kërcim.

FOTO GALERI
1/43

Top Channel