Në tualet me 2 milionë ndjekësit e saj

20/09/2017 00:00

Pasi konfirmoi se është lidhur me producentin Alex da Kid, Halle Berry tregoi se është e hapur për gjithçka kur vjen puna te rrjetet sociale.

Aktorja 51-vjeçare shpërndau me dy milionë ndjekësit e saj në Instagram një foto nga tualeti.

Me një peliçe dhe me të mbathurat në fund të këmbëve, Berry ka pozuar me gojë hapur dhe me një gotë verë në tokë.

“Kur 2M ndjekës të hyjnë në tualet. Ju dua të gjithëve!”, shkroi aktorja e famshme.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel