Higuain “përshëndet” tifozët e Barcelonës gjatë zëvendësimit

13/09/2017 00:00

Gonzalo Higuain, sulmues i Juventusit dhe ish-lojtar i Real Madrid, u kap nga kamerat duke bërë një gjest aspak të hijshëm kundrejt tifozëve të Barcelonës.

Në momentin që u zëvendësua, argjentinasi ngriti gishtin e mesit drejt shkallëve të stadiumit.

Higuain u zëvendësua në minutën e 87 për tu zëvendësuar nga Fabrizio Caligara.

Top Channel