Barcelona-Juventus, në foto

13/09/2017 00:00

Përballja midis Barcelonës dhe Juventusit, ishte krye-ndeshja e mbrëmjes së djeshme të UEFA Champions League.

Miliona njerëz nga e gjithë bota, u gozhduan para ekranit, për të parë në aksion idhujt e tyre si Messi, Iniesta, Dybala, Buffon, etj.

Ashtu siç pritej, të 90 minutat ishin për të mos u humbur, plot emocione dhe spektakël, pavarsisht se në fund disa u gëzuan e të tjerë u hidhëruan.

Më poshtë janë përzgjedhur disa nga fotot më interesante të këtij 90 minutëshi, të shkrepura nga fotografët e pranishëm.  

FOTO GALERI
1/15

Top Channel