Ëndërroni një manikyr perfekt por keni vetëm pak kohë në dispozicion? provoni smalto spray, një shpikje që do ju ndihmojë të krijoni një pamje perfekte të thonjve në një kohë rekord.

Nails Inc, ka lançuar në 2015 në treg sprajtin e saj që të ndihmon lehtësisht në një rezultat të mirë të lyerjes së thonjve.

Çfarë është smalt spray?
Bëhet fjalë për një pigment të veçantë llaku për thonjtë në formën e sprajtit. Është një produkt i sigurtë dhe i lehtë për tu aplikuar po prapë duhet të keni disi kujdes.  Rëndësia e saj kryesore është se mund të aplikoni produktin pa patur nevojë për saktësi në thonjtë, e më pas për të hequr smaltin e depozituar jashtë thonjve thjesht me ujë e sapun.

Top Channel