Ajo është e njohur për talentet e saj mbresëlënëse në kërcim, që kur mori famë me grupin e vajzave “Pussycat Dolls”.

Dhe Nicole Scherzinger ka treguar se edhe pse tashmë në moshën 38-vjeçare është mjaft elastike.

Nicole mahniti ndjekësit e saj në “Instagram” teksa shpërndau disa foto fantastike të sajat nga një pishinë në

Top Channel

FOTO
Nicole Fleks-inger!