Edi Rama e nisi ditën sot me një postim në rrjetet sociale, ku tregon një çadër që jepet me qira.

Ai e quan kartolinë ekskluzive me të cilën uron qytetarët dhe vizitorët e Tiranës sot për hapjen e bulevardit ku rikthehet jeta normale.

Tanimë është hapur edhe rruga e Vettingut, për të cilin luftuam aq fort së bashku dhe duke uruar një ditë të mbarë për të gjithë, ju siguroj se siç luftuam e fituam për Vettingun, do të luftojmë e fitojmë për rritjen e mëtejshme të ekonomisë e punësimit”, përfundon postimin e tij kryeministri.

Top Channel