Disa femra duan hapësirë ekstra

19/05/2017 00:00

Të udhëtosh me transportin publik të jepet mundësia të shikosh situata nga më të çuditshmet e që shpesh herë të lënë edhe të habisin, por nëse i sheh nga një këndvështrim tjetër, gjithmonë bëhen argëtuese.

Në shumicën e rasteve janë burrat ata që zënë nga dy sedilje, apo edhe shtrihen në to, por kësaj here DailyMail ka vendosur të sjellë foto ku tregohet se edhe femrat nuk njohin limite dhe ka edhe nga ato që gatuajnë teksa janë duke udhëtuar.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel