Vdes 36-vjeçari në Tiranë, e zë korrenti në një kabinë elektrike

18/03/2017 00:00

Një trup i pajetë i seksit mashkull është gjetur pasditen e së shtunës në rrugën “Mine Peza” në Tiranë.

Sipas të dhënave të policisë trupi i pajetë është gjetur në afërsi të një kabine elektrike.

Pas verifikimeve të kryera në trupin e viktimës dyshohet se ai ka humbur jetën nga kontakti me energjinë elektrike.

Identiteti i tij nuk është bërë i ditur ende, por  mësohet se është rreth moshës 35-40 vjeç dhe i përket komunitetit rom.

Trupi i viktimës është dërguar për ekzaminim mjeko-ligjor për të zbardhur shkakun e saktë të vdekjes së tij. 

Top Channel