Rama: Çdo strukturë e shtetit pranë qytetarëve

04/02/2015 00:00

Kryeministri Rama, nëpërmjet një postimi ironizues në Facebook, reagon
ndaj asaj, që e quan ‘vazhdimin e avazit vulgar te propagandes boshe
antiqeveri’.

“Pershendetje per çdo ndihme simbolike qe PD po jep para kamerave dhe neveri per vazhdimin e avazit vulgar te propagandes boshe antiqeveri!” shkruan Rama.

Sipas Ramës, çdo strukturë përgjegjëse e shtetit eshte prane njerezve ne nevoje per ndihme dhe qeveria s1eshte me trupa e cirkut te vjeter me permbytjet.

Top Channel