Njerëzit kur janë në qendër të procedurave të divorcit nuk para duken shumë në humor.

Por Katie Holmes është fotografuar me buzë vesh në vesh, ndërsa kishte dalë për një kafe me nënën e saj.

E veshur me një fustan me shkëlqim portokalli, Katie dukej e kënaqur dhe miqësore me fotografët.

Fustani i Katie ishte pak ‘i lëvizshëm’, pasi nje erë e lehtë arriti të zbulojnë këmishën e brendshme prej mëndafshi dhe një pjesë të këmbëve. Por duket se aktorja nuk është mërzitur aspak, por me një lëvizje të qetë e ka vënë fustanin në vend.

    

Top Channel