Vlorë, digjet një automjet, kërkohen autorët

02/04/2012 00:00

Digjet në rrethana ende të pasqaruara një automjet në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në lagjen “11 janari”, pranë banesës së pronarit me iniciale B.B.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur arsyet dhe autorët e këtij akti. Pronari i mjetit me targa VL 5939 C deklaruar për blutë e qytetit se nuk ka patur konflikt me ndonjë person.

Top Channel