Kine, gruaja i pret organet gjenitale, mjeket ia “ngjisin”

21/10/2009 10:40

Gruaja ne shtrat eshte njeriu me i sigurt per sigurine e nje mashkulli? E keni gabim sepse e kunderta i ka ndodhur nje kinezi, i cili eshte ngritur ne mengjes pa nje pjese te organeve te tij gjenitale.

Gruaja e 24 vjecarit ne Shangai i ka prere organin gjenital bashkeshortit te saj. Mes ciftit nuk ka pasur asnje konflikt dhe mendohet se shkak per gjestin ekstrem te femres jane bere cregullimet mendore te saj.

Por cudia nuk mbaron ketu sepse motra e gruas e ka cuar ne spital ku mjeket kane nderhyre me shpejtesi duke arritur qe me ane te nje operacioni te veshtire t’ia bashkojne serish organin gjenital te riut. Ka rezultuar me fat 24 vjecari Lu, i cili duhet te heqe dore per ca kohe nga jeta bashkeshortore.

Top Channel