SHBA, tragjedi ne LA, masakrohet familja

27/01/2009 21:45

Nje grua dhe 5 femijet e saj, dy djem dhe tre vajza te moshes nga 2 ne 8 vjec jane gjetur te pajete, pasi ishin qelluar me arme zjarri ne shtepine e tyre.

Ngjarja ka ndodhur ne Los Anxhelos dhe ka tronditur gjithe opinionin publik te Shteteve te Bashkuara.

Sipas hetuesve te policise, dyshohet qe zjarr te kete hapur babai i te miturve, i cili me pas ka vrare edhe veten.

Policia ka sqaruar se gjate kontrollit te apartamentit ka gjetur nje leter ne te cilen shkruhej “probleme pune”.

Top Channel